Medalii la Campionatele Naționale de Goju-Ryu

La Izvorani s-au desfășurat Campionatele Naționale de karate Goju-Ryu, bilanțul CS Rapid București fiind unul foarte bogat.

Enumerăm mai jos rezultatele înregistrate de karateka rapidiști.
SENIORI
Loc I Dumitru Marin +85kg
Loc I Matei Ioana Carmen -50kg
Loc I Guta Alina Mihaela -55kg
Loc II Gioanca Dragos +84kg
Loc III Beldeanu Sabina +68kg
Loc III Guta Alina Mihaela kata
Loc III Botez Florin -65kg
Loc III Paven Bogdan Adrian kata
Loc I echipe feminin kata – Guta Alina, Constantin Roberta, Matei Ioana.
Loc II echipe feminin kumite- Matei Ioana, Beldeanu Sabina, Guta Alina.
U21
Loc I Guta Alina Mihaela -55kg
Loc I Guta Alina Mihaela kata
JUNIORI
Loc I Dinulescu Maria -50kg
Loc I Iorga Bianca Alexandra -55kg
Loc I Paven Bogdan Adrian
Loc I Constantin Roberta Eleonora +60
Loc I Paven Bogdan Adrian -65kg
Loc II Miulescu Gabriel George -75kg

Loc II Dinulescu Maria kata
Loc III Constantin Roberta kata
Loc I echipa feminin kumite – Iorga Bianca Alexandra, Dinulescu Maria,
Constantin Roberta.
Cadeti
Loc I Niculae Florentina -45 kg
Loc I Serbanescu Alexia Lacramioara -55kg
Loc I Mihalache Mihai -55kg
Loc I Birdes Bogdan kata
Loc II Niculae Florentina kata
Loc I Birdes Bogdan -65kg
Loc II Sohanu Alexandru kata
Loc III Sohanu Alexandru -60kg
Loc III Mihalache Mihai kata
Loc I echipa kata masculin -Birdes Bogdan,Adochitei Alexandru, Nita Catalin.
Loc II echipa masculin kumite – Mihalache Mihai, Sohanu Alexandru, Birdes
Bogdan.
Loc II echipa feminin kumite-Serbanescu Alexia, Niculae Florentina, Ursu
Gabriela.
MINICADETI
Loc I Nita Catalin-50kg
Loc II Adochitei Alexandru kata
Loc III Costache Luis-55kg
Loc III Nita Catalin -50kg
Loc II Vasilca Antonia kata
Loc III Voicu Alexandru kata
Loc III Voicu Alexandru -50kg

Loc III Asaftei Darius kata
COPII
Loc I Nastas Patricia kata
Loc I Nastas Patricia -35kg
Loc I Gugiu Maria kata
Loc I Gugiu Maria -45kg
Loc I Vulcan Antonio +45kg
Loc I Sulu Karina Mihaela kata
Loc I Sulu Karina Mihaela -30kg
Loc I Floarea Andrei +40kg
Loc I Caloeanu Erik kata
Loc I Grosu David kata
Loc I Sandu Darius kata
Loc I Radu Alice kata
Loc II Ursu Alexandru +40kg
Loc II Ursu Alexandru kata
Loc II Opran Mark +45kg
Loc II Dina Robert kata
Loc II Dina Robert -35kg
Loc II Pena Ariadna kata
Loc II Jitaru Andrei kata
Loc II Radu Alice joc tehnic
Loc III Pena Ariadna -40kg
Loc III Adochitei Maria kata
Loc III Vulcan Antonio kata
Loc III Floarea Andrei kata

Loc III Caloeanu Erik +40kg
Loc III Jitaru Andrei joc tehnic ;35kg
Loc III Mazilu Claudia kata
Loc III Mazilu Claudia -joc tehnic
Loc III Enache Albert kata
Loc III Enache Albert -joc tehnic
Loc III Grosu David-kumite

ANTRENORI:
MIHALACHE Mihaela