Gedoteam partener al echipei masculine de baschet

Pe adresa CS Rapid București a sosit o ofertă de parteneriat, semnată de către cei de la CS Gedoteam București. Aceștia și-au manifestat intenția de a susține echipa masculină de baschet CS Rapid București în mod special.

Astfel, CS Gedoteam București oferă un pachet de acces nelimitat jucătorilor și antrenorilor echipei noastre masculine de baschet, în limita a 15 legitimații, în complexul sportiv din București, Str. Timonierului, nr. 90, clădirea Apromatco, pe o perioadă de 3 luni (90 zile calendaristice). Sportivilor rapidiști li se va asigura, la antrenamentele din locația respectivă, un supliment de apă.

Gedoteam va produce o serie de materiale promoționale, cu însemnele cluburilor și cu figurile sportivilor reprezentativi, acestea urmând a fi afișate la Sala Polivalentă ”Rapid”.

Ne bucură foarte mult acest parteneriat care deja a intrat în vigoare.