Mulțumiri speciale galeriei rapidiste

Conducerea CS Rapid București ține să mulțumească în mod special inimoasei galerii rapidiste care a încurajat echipa noastră de handbal la partida de duminică.

Neținând cont de scorul înscris pe tabelă, suporterii giuleșteni au demonstrat un atașament deosebit față de culorile clubului, făcând un spectacol aparte, care le-a impulsionat pe fete. Grație lor, decorul Sălii Sporturilor ”Rapid” a căpătat nuanță, iar handbalistele au prins aripi.

Înainte de a vă mulțumi încă odată, vă transmitem, dragi iubitori ai CS Rapid București, că vă așteptăm la toate evenimentele în care sunt implicați sportivi sau echipe ale noastre.

Site-ul oficial al clubului, www.clubulrapid.ro, dar și profilul oficial de Facebook, Club Sportiv Rapid București, vor fi instrumentele de comunicare prin care vă vom anunța, în timp util, evenimentele sportive sau de altă natură desfășurate sub egida CS Rapid București.

Voi sunteți Rapid!

Un spirit care nu va muri niciodată!