Sigla Club Sportiv Rapid

S-a schimbat ora meciului de handbal cu CSM II

Conducerea CS Rapid București are plăcerea de a vă informa că ora partidei de handbal feminin, dintre CS Rapid USL Metrou București și CSM II București, stabilită inițial la 13.30, s-a modificat. Tocmai pentru a facilita accesul fanilor la sală, într-o zi lucrătoare, aruncarea de începere a fost stabilită la ora 18.00.

Meciul, care va avea loc la Sala Polivalentă ”Rapid”, pe 22 noiembrie, va deschide un cuplaj în care echipa noastră de baschet masculin va avea un meci foarte greu, de la ora 20.00, cu CN ”Aurel Vlaicu” București, care este neînvinsă.

Sperăm în aportul suporterilor, pe care îi invităm să participe, cu această ocazie, și la colecta de jucării și hăinuțe pentru copiii defavorizați.

Sperăm că apreciați și surpriza mutării site-ului oficial al CS Rapid București pe o nouă platformă, modernizată și mai prietenoasă cu cei care iubesc istoria și sunt interesați de actualitatea clubului nostru.

Sigla Club Sportiv Rapid

Sigla Club Sportiv Rapid