Sigla Club Sportiv Rapid

Unde vedem Rapid în această săptămână

În această săptămână, sportivii și echipele CS Rapid București vor fi implicați într-o serie de competiții sportive foarte interesante. Iată programul unde ne puteți încuraja, cu defalcarea pe locații sportive.

Sala Polivalentă ”Rapid”

4 februarie, ora 11.00, volei masculin, Divizia A2, Rapid – Știința București

4 februarie, ora 13.00, volei feminin, Divizia A2, Rapid – CSM Focșani

4 februarie, ora 15.00, baschet masculin, Liga I, Rapid – Universitatea II Craiova

5 februarie, ora 11.00, handbal feminin, Di vizia A, Rapid USL Metrou – Universitatea Neptun Constanța

5 februarie, ora 13.00, baschet feminin, Liga I, Rapid – KSE Tg. Secuiesc

Bazinul ”Tolea Grințescu” (fost Floreasca)

3 februarie, ora 13.00, polo masculin, Superliga Națională, Rapid – Corona Sportul Studențesc

4 februarie, ora 13.00, polo masculin, Superliga Națională, Rapid – Corona Sportul Studențesc

Alte locații

2-5 februarie, Reșița, Campionatele Naționale de seniori, lupte libere și greco-romane

3 februarie, ora 10.00, baschet feminin U18, LPS Alba Iulia – Rapid

4 februarie, Ploiești, Campionatul Național feminin de popice tineret U23, Rapid – Siderurgica Hunedoara

4-5 februarie, Bacău, etapa a II-a a Campionatelor Naționale de seniori, tinerei și juniori I, atletism în sală

4 februarie, Sala CSN ”Lia Manoliu” București, etapa I a Campionatelor Naționale de atletism în sală, juniori I și Campionatele Municipale de juniori 3 și copii

Așadar, programul la Sala Polivalentă ”Rapid” este unul ofertant, din toate punctele de vedere.  Pentru fiecare zi, tichetul de acces costă 5 lei. Pensionarii și copiii au intrarea liberă.

Mult succes tuturor, iar vouă, dragi suporteri, vă mulțumim pentru că ne susțineți!

Sigla Club Sportiv Rapid

Sigla Club Sportiv Rapid